783 308 701 biuro@aventure.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką (*). Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić stan płatności oraz bieżące informacje o wyjeździe, a po zakończeniu wyjazdu dodać swoja opinię.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzin*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Posiadasz już konto?

Zaloguj się
783 308 701 biuro@aventure.pl

Zaloguj się

Zarejestruj się

Prosimy o wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką (*). Po utworzeniu konta będziesz mógł śledzić stan płatności oraz bieżące informacje o wyjeździe, a po zakończeniu wyjazdu dodać swoja opinię.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzin*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Regulaminem oraz Polityką Prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Posiadasz już konto?

Zaloguj się

O nas słów kilka

Prawdziwa pasja do tego, co robimy

Zapraszamy do wspólnej podróży!

Tak, jesteśmy w pełni legalnie działającym organizatorem turystyki. Wybraliśmy tę formę działalności, aby zapewnić Ci komfort i bezpieczeństwo. To również wymóg polskiego prawa, aby organizator tego typu wyjazdów zarejestrował działalność, uzyskał gwarancje oraz posiadał ubezpieczenie. Ale nie obawiaj się, nie jesteś dla nas anonimowym klientem. Dzięki trampingowemu charakterowi naszych wypraw możemy poznać się bliżej i dostosować do Twoich oczekiwań.
Nasza historia
Kim jesteśmy?

to projekt Pawła Pardała

Podróżujemy i fotografujemy od lat. Poznajemy świat, zwyczaje, tradycje, chwytamy ulotne piękno świata na zdjęciach. Podróże to nasza praca i pasja.

Z czasem powstał pomysł, by połączyć wiedzę fotograficzną i podróżniczą, i stworzyć ofertę dla ludzi z pasją. Osób, które chcą podróżować, ale również dobrze poznać odwiedzane miejsca, przeżyć przygodę i nauczyć się czegoś o fotografii. Ofertę wyjazdów, która pozwoli nam zabrać Cię w niezwykłe, czarujące i niezapomniane miejsca. Miejsca, z których nie tylko przywieziesz wspaniałe zdjęcia, ale i poszerzysz swoją wiedzę o fotografii dzięki opiece doświadczonych specjalistów.

Organizujemy wyjazdy tematyczne: fotograficzne (plenery połączone z warsztatami), górskie.

Na tym się znamy. W tym czujemy się mocni.

Świadome podróżowanie
Jak podróżujemy?

Jesteśmy biurem trampingowym nastawionym na wyjazdy w małych 8-10 osobowych grupach. Dzięki temu możemy korzystać z lokalnych środków transportu lub poruszać się wynajętymi samochodami i busami.
Podróżowanie w niewielkiej grupie ułatwia wmieszanie się w tłum. Pełniej będziesz mógł chłonąć to, co Cię w podróży otacza, nawiązywać kontakt z mieszkańcami i poczuć się jak w podróży z grupą przyjaciół. W małej grupie znacznie łatwiej będziesz mógł się też nauczyć jak fotografować, by przywozić lepsze zdjęcia z każdej kolejnej podróży. Nasze wyjazdy to nie tylko podróż i poznawanie tego, co wokół, ale też poznawanie samych siebie oraz nawiązywanie nowych, niezwykłych przyjaźni z ludźmi, którzy mają podobne pasje.

Szczególną uwagę zwracamy, aby podróżować świadomie. Kochamy świat, ludzi i zwierzęta. Szacunek do mieszkańców odwiedzanych terenów oraz praw zwierząt to dla nas podstawa. Wspieramy lokalne biznesy, wybierając knajpki, hotele, hostele prowadzone przez miejscowych przedsiębiorców. Jeśli trzeba, korzystamy z usług lokalnych przewodników. W przypadku niektórych wyjazdów, gdy wymaga tego sytuacja i specyfika miejsca, wybieramy nocleg w namiotach. Unikamy miejsc, w których wykorzystuje się zwierzęta jako atrakcję turystyczną.
Korzystamy z różnych środków transportu: samolotu, samochodu terenowego, busa, własnych nóg, promów, a także rowerów.

Żadna podróż nam niestraszna!

Prawdziwa pasja
Co nas wyróżnia ?

Prawdziwa pasja do tego, co robimy. Podróżujemy i fotografujemy od lat. Kochamy to, co robimy i to widać w trakcie naszych podróży, w których dzielimy się całą naszą wiedzą. Staramy się tak organizować podróże dla Ciebie, byś mógł poczuć się jak na wyjeździe z paczką przyjaciół i nie tylko poznawać kulturę, nowe miejsca, uczyć się fotografii, zdobywać szczyty, ale też po prostu dobrze się bawić z poszanowaniem innych kultur i zwyczajów oraz pewnością, że jesteś bezpieczny.

Proponujemy wcześniej sprawdzone trasy. Zostawiamy sobie jednak odrobinę miejsca na improwizację, jeśli sytuacja będzie wymagała zmiany planu. Dotyczy to zwłaszcza wyjazdów fotograficznych, gdzie pogoda i „światło” (święty Graal fotografów) determinuje program dnia.
Nie musisz się martwić, że nie znasz lokalnego języka. Przez całą wyprawę będzie Ci towarzyszył polskojęzyczny pilot, który pomoże Ci w każdej sytuacji. Nasi piloci to podróżnicy i ludzie z pasją oraz doświadczeniem w prowadzeniu wyjazdów. Zaprowadzą Cię w miejsca, w które nie zabierze Cię żadne duże biuro podróży. W przypadku wyjazdów fotograficznych znajdziesz się pod opieką doświadczonego fotografa, który pomoże Ci rozwinąć warsztat.
Szukamy miejsc wyjątkowych, a niekoniecznie najbardziej popularnych. Naszym celem jest autentyczne poznawanie świata, dlatego stawiamy na kontakt z mieszkańcami, przyrodą i kulturą. Aby w pełni poznać dany region świata, staramy się doświadczać go wszystkimi zmysłami. Podróżujemy lokalnymi środkami transportu i jemy w małych lokalnych knajpkach razem z mieszkańcami, czasem jesteśmy nawet gośćmi w ich własnych domach, uczestniczymy w lokalnych imprezach i świętach.

O Twoje bezpieczeństwo, moc atrakcji i realizację programu wyprawy zadba
Załoga aventure.pl
Pilot wyprawy, fotograf, kierowca

Paweł Pardała

Fotografuje, uczy fotografii i obróbki zdjęć, organizuje wyprawy. Jest ambasadorem marki Benro w Polsce oraz właścicielem drukarni fotograficznej – fotodekoracja. Fotografia fascynuje go od dziecka. Jeszcze w czasach, gdy nie istniały lustrzanki, razem z tatą organizował ciemnię (czerwony pokój w Stranger Things! ) w łazience. Wiele lat spędził pracując w korporacji. Dziś ten czas ma już za sobą i w pełni poświęca się fotografii: fotografując w podróży, ucząc czy tworząc wielkoformatowe wydruki dla innych fotografów. Organizacją wypraw zajmuje się od ponad 13 lat. Najpierw były to wyprawy na quadach, potem motocyklowe, a od kilku lat wyprawy stricte fotograficzne.